Connect with us

Piłka nożna

Gdzie oglądać Derby Łodzi Widzew – ŁKS? [transmisja, live, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – ŁKS w ramach rozgrywek Fortuna I ligi. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat tej transmisji.

gdzie oglądać widzew łks
Fot. YouTube / Widzew TV

Kto pokazuje Fortuna I ligę w 2021 roku?

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – ŁKS? Od kilku lat mecze Fortuna I Ligi transmituje Polsat za pomocą swoich kanałów sportowych. Obecna umowa została przedłużona w 2020 roku i obowiązuje do końca sezonu 2023/24.

Na mocy obowiązującego kontraktu, Polsat w każdym sezonie transmituje na żywo na swoich antenach co najmniej 102 mecze zaplecza PKO BP Ekstraklasy, a także wszystkie spotkania barażowe o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Co ciekawe, stacja ze słońcem w logo ma pierwszeństwo do transmitowania meczów, ale Polski Związek Piłki Nożnej oraz Pierwsza Liga Piłkarska zachowują prawo do internetowych transmisji na własnych platformach tych meczów, które nie będą eksploatowane przez nadawcę. Umowa obejmuje także 30-minutowy „Magazyn 1 Ligi”, podsumowujący każdą kolejkę rozgrywek.

Gdzie oglądać mecz Widzew – ŁKS na żywo? O której mecz? Godzina transmisji

Znana jest już data i godzina transmisji meczu Widzewa Łódź z Łódzkim Klubem Sportowym w ramach 14. kolejki Fortuna I Ligi w sezonie 2021/22. Według bukmacherów faworytem spotkania są gospodarze, którzy w tym sezonie nie zawodzą. 32 punkty zdobyte w 13 spotkaniach i pozycja lidera mówią same za siebie. Łódzki Klub Sportowy zgromadził 20 „oczek”, a w ostatnich czterech spotkaniach dwukrotnie uległ ligowym rywalom. Jak jednak wiadomo, derby rządzą się własnymi prawami. W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 2:2.

 

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – ŁKS? Transmisja ta interesuje wielu niezależnych fanów piłki nożnej, bowiem Derby Łodzi często dostarczają wielu emocji. Rozpocznie się ona w niedzielę, 24. października 2021 r. o godzinie 17:30 na kanale Polsat Sport. Niestety Polsat nie zwykł podawać nazwisk komentatorów przed meczem.

Widzew – ŁKS stream online. Gdzie oglądać Polsat Sport – w telewizji i online

Polsat transmituje mecze Fortuna I ligi głównie na kanale Polsat Sport. Jest on dostępny u większości operatorów kablowych oraz satelitarnych w niskich pakietach (ale nie podstawowych). Mają go w swojej ofercie oczywiście Cyfrowy Polsat oraz m.in. UPC, Netia, Inea, Vectra, Netia czy wiele mniejszych podmiotów. Podstawowych kanałów sportowych nie ma natomiast w ofercie Platformy Canal+. Jest to całkowicie zrozumiałe, bowiem to przecież największy konkurent Cyfrowego Polsatu.

Kanały Polsat Sport dostępne są także w Internecie. Głównym miejscem jest strona samego nadawcy, która od jakiegoś czasu powiązana jest z nową usługą Polsat Box Go. W skrócie za pomocą strony polsatboxgo.pl możecie kupić pakiet „Polsat Box Go Sport„, który kosztuje 40 zł na 30 dni. W jego ramach poza dostępem do Polsatu Sport otrzymacie także kanały Polsat Sport Premium (transmitujące Ligę Mistrzów UEFA), Eleven Sports, Eurosport, a nawet dwa kanały Canal + (Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4), które transmitują PKO BP Ekstraklasę. Co istotne, Polsat Sport nie jest dostępny „u konkurencji”. Kanału nie znajdziecie więc w pakietach player.pl czy pilot.wp.pl.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama