Connect with us

Puchar Polski

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice? [transmisja, stream]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać mecz Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat tej transmisji.

gdzie oglądać zagłębie sosnowiec piast gliwice

Kto pokazuje Fortuna Puchar Polski w 2021 roku?

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice? Od kilku lat mecze Fortuna Pucharu Polski transmituje Polsat za pomocą swoich kanałów sportowych. Obecna umowa została przedłużona w 2020 roku i obowiązuje do końca sezonu 2023/24.

Na mocy obowiązującego kontraktu, Polsat w każdym sezonie transmituje na żywo na swoich antenach co najmniej 28 meczów rozgrywek Fortuna Pucharu Polski, a także mecz o Superpuchar Polski. Co istotne, stacja ze słońcem w logo ma obowiązek pokazać na żywo wszystkie mecze począwszy od 1/8 finału. Dodatkowo, spotkania półfinałowe oraz finał są transmitowane w kanałach otwartych. W przypadku Polsatu oznacza to transmisje na Super Polsacie, który jest dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Umowa stwierdza także, że PZPN może za pomocą własnych platform transmitować te mecze, którymi Polsat nie jest zainteresowany.

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice na żywo? O której mecz? Godzina transmisji

Znana jest już data i godzina transmisji meczu Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski w sezonie 2021/22. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania oczywiście są goście, czemu nie ma się co dziwić. Piast gra bowiem w PKO BP Ekstraklasie, podczas gdy Zagłębie jest obecnie dopiero na 15. miejscu Fortuna I Ligi. W poprzedniej rundzie gospodarze rozbili Ruch Zdzieszowice 6:0, a goście wygrali z Włocłavią Włocławek 2:0.

 

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice i o której jest mecz? Spotkanie rozpocznie się w środę, 27. października 2021 r. o godzinie 17:30 na kanale Polsat Sport. Niestety Polsat nie zwykł podawać nazwisk komentatorów przed meczem.

Zagłębie Sosnowiec – Piast Gliwice stream online. Gdzie oglądać Polsat Sport – w telewizji i online

Polsat transmituje mecze Fortuna Pucharu Polski głównie na kanale Polsat Sport. Jest on dostępny u większości operatorów kablowych oraz satelitarnych w niskich pakietach (ale nie podstawowych). Mają go w swojej ofercie oczywiście Cyfrowy Polsat oraz m.in. UPC, Netia, Inea, Vectra, Netia czy wiele mniejszych podmiotów. Podstawowych kanałów sportowych nie ma natomiast w ofercie Platformy Canal+. Jest to całkowicie zrozumiałe, bowiem to przecież największy konkurent Cyfrowego Polsatu.

Kanały Polsat Sport dostępne są także w Internecie. Głównym miejscem jest strona samego nadawcy, która od jakiegoś czasu powiązana jest z nową usługą Polsat Box Go. W skrócie za pomocą strony polsatboxgo.pl możecie kupić pakiet „Polsat Box Go Sport„, który kosztuje 40 zł na 30 dni. W jego ramach poza dostępem do Polsatu Sport otrzymacie także kanały Polsat Sport Premium (transmitujące Ligę Mistrzów UEFA), Eleven Sports, Eurosport, a nawet dwa kanały Canal + (Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4), które transmitują PKO BP Ekstraklasę. Co istotne, Polsat Sport nie jest dostępny „u konkurencji”. Kanału nie znajdziecie więc w pakietach player.pl czy pilot.wp.pl.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama