Connect with us

Sporty walki

Boks. Gdzie oglądać MB Boxing Night 10? [transmisja, stream, na żywo]

Internauci często wyszukują informacji, gdzie oglądać galę MB Boxing Night 10 na żywo. W tym artykule przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat tej transmisji – w telewizji i online.

gdzie oglądać mb boxing night 10

Gdzie oglądać gale MB Boxing Night w 2021 roku?

Gdzie oglądać galę MB Boxing Night organizowaną przez Mateusza Borka? To już dziesiąte wydarzenie organizowane przez MB Promotions. Pierwsze powstawały we współpracy z Polsatem, ale od czasu gdy popularny komentator opuścił stację ze słońcem w logo, ich transmisjami zajmuje się Telewizja Polska.

To bardzo ważne oczywiście ze względu na dostępność – kanały TVP są dostępne za darmo dla szerokiego grona odbiorców. Gale zazwyczaj są wsparte szeroko zakrojoną komunikacją przed wydarzeniem na stronie sport.tvp.pl. Obejmuje ona chociażby wywiady z gwiazdami zbliżającej się gali.

Gdzie oglądać MB Boxing Night 10 na żywo? O której? Godzina transmisji

Znana jest już data i godzina rozpoczęcia transmisji gali MB Boxing Night 10. Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się 29. października w Kalisz Arenie. Podczas gali odbędzie się siedem zawodowych pojedynków. W walce wieczoru powalczy Kamil Łaszczyk (28-0, 10 KO). „Szczurek” zmierzy się z Meksykaninem Jose Armando Valdesem (10-5-1, 4 KO).

W drugiej walce wieczoru zobaczymy Damiana Wrzesińskiego (22-2-2, 6 KO). Znany kibic Lecha Poznań zmierzy się z niepokonanym dotąd Victorem Julio (16-0, 8 KO). Na gali zawalczy także m.in. Kamil Młodziński (14-5-4, 7 KO). Poniżej znajdziecie pełną kartę walk.

MB Boxing Night 10 – karta walk
piórkowa: Kamil Łaszczyk (29-0, 10 KO) – Jose Valdes (10-5-1, 4 KO)
lekka: Damian Wrzesiński (22-2-2, 6 KO) – Victor Julio (16-0, 8 KO)
super lekka: Kamil Młodziński (14-5-4, 7 KO) – Agustin Kucharski (7-3-1, 2 KO)
półśrednia: Łukasz Wierzbicki (19-1, 7 KO) – Rodrigo Labre (6-5, 1 KO)
ciężka: Jakub Sosiński (5-2-1, 2 KO) – Michał Bołoz (2-2-2, 2 KO)
średnia: Stanisław Gibadło (6-0) – Damjan Grmusa (3-0, 1 KO)
junior ciężka: Oskar Gryckiewicz (1-0, 1 KO) – Adrian Valentin (1-0, 1 KO)

Start sportowych emocji zaplanowano na godzinę 18:30. Pierwsze pojedynki zobaczą jednak tylko widzowie w Kaliszu oraz „Kanału Sportowego” na YouTube. Start telewizyjnej transmisji zaplanowany jest bowiem na godzinę 20:00 w TVP Sport. Poczynania na ringu komentować będą Sebastian Szczęsny oraz Janusz Pindera, a studio prowadzić będzie Sylwia Dekiert.

Gdzie oglądać TVP Sport – w telewizji i online

W przypadku TVP Sport sprawa dostępności jest kwestią podstawową. Kanał Telewizji Polskiej jest bowiem dostępny zarówno w naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), jak i w podstawowych pakietach większości operatorów satelitarnych i kablowych. Jego oglądanie może się więc wiązać z zerowymi kosztami.

Co więcej, transmisje są dostępne za darmo także w Internecie (sport.tvp.pl), aplikacji mobilnej oraz aplikacji na Smart TV. Oczywiście aby móc cieszyć się daną transmisją na żywo, trzeba wcześniej obejrzeć kilka reklam. TVP nie jest jednak przesadnie nachalna i zazwyczaj jest to kilka bardzo krótkich produkcji.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama