Connect with us

Tenis

Kiedy gra Hurkacz? Gdzie oglądać turniej ATP w Paryżu? [live, stream]

Kiedy gra Hubert Hurkacz? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat zbliżającego się meczu Polaka w ramach turnieju ATP 1000 Paris Masters. Podajemy miejsce i godzinę transmisji.

kiedy gra hubert hurkacz
Fot. YouTube / Tennis TV

Kto pokazuje turniej ATP 1000 w Paryżu?

Kiedy gra Hubert Hurkacz? Tenisowe prawa są dość łakomym kąskiem na polskim rynku. Oczywiście walka nie jest tak zażarta, jak o najważniejsze rozgrywki w piłce nożnej, ale jest zacięta do tego stopnia, że dzieli się nimi kilka telewizji. Wszystko także z powodu rosnącej popularności tego sportu w Polsce. Zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, mamy przecież zawodników ze ścisłej, światowej czołówki. Mowa rzecz jasna o Hubercie Hurkaczu i Idze Świątek.

Co więcej, rozgrywek tenisowych nie można prosto podzielić na zasadzie, iż turnieje ATP ma ta stacja, WTA inna, a ten czy inny wielki szlem jeszcze inna. Prawa sprzedawane są osobno albo w mniejszych pakietach. Prawa do transmisji turnieju ATP w Paryżu ma Polsat Sport, a turniej na kilka dni opanuje antenę sportowej odnogi telewizji ze słońcem w logo.

Kiedy gra Hurkacz?

Turniej Paris Masters był decydujący, jeśli chodzi o ostateczny skład jednej z najważniejszych imprez sezonu – ATP Masters Finals, które odbędą się w Turynie w dniach 14-21 listopada. Z tego też powodu w stolicy Francji stawiła się zdecydowana większość światowej czołówki. Ku uciesze polskich kibiców, Hubert Hurkacz zapewnił sobie w nim udział awansując do półfinału turnieju w Paryżu.

Polak swoje zmagania rozpoczął od drugiej rundy, w której pokonał Tommy’ego Paula. W trzeciej rundzie w trzech setach rozprawił się z Dominikiem Koepferem, a w 1/4 finału ponownie w trzech setach pokonał Jamesa Duckwortha. W półfinale spotka się z legendą tenisa i liderem światowego rankingu, Novakiem Djoviciem. Mecz odbędzie się w sobotę, 6. listopada o 14:00, a transmitować go będzie kanał Polsat Sport Extra. Spotkanie skomentuje Dawid Olejniczak.

ATP 1000 w Paryżu stream online. Gdzie oglądać kanały Polsat Sport – w telewizji i online

Polsat transmituje mecze turniejów ATP głównie na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Są one dostępne u większości operatorów kablowych oraz satelitarnych w niskich pakietach (ale nie podstawowych). Mają go w swojej ofercie oczywiście Cyfrowy Polsat oraz m.in. UPC, Netia, Inea, Vectra, Netia czy wiele mniejszych podmiotów. Podstawowych kanałów sportowych nie ma natomiast w ofercie Platformy Canal+. Jest to całkowicie zrozumiałe, bowiem to przecież największy konkurent Cyfrowego Polsatu.

Kanały Polsat Sport dostępne są także w Internecie. Głównym miejscem jest strona samego nadawcy, która od jakiegoś czasu powiązana jest z nową usługą Polsat Box Go. W skrócie za pomocą strony polsatboxgo.pl możecie kupić pakiet „Polsat Box Go Sport„, który kosztuje 40 zł na 30 dni. W jego ramach poza dostępem do Polsatu Sport otrzymacie także kanały Polsat Sport Premium (transmitujące Ligę Mistrzów UEFA), Eleven Sports, Eurosport, a nawet dwa kanały Canal + (Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4), które transmitują PKO BP Ekstraklasę. Co istotne, Polsat Sport nie jest dostępny „u konkurencji”. Kanału nie znajdziecie więc w pakietach player.pl czy pilot.wp.pl.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.