Connect with us

Piłka nożna

Gdzie oglądać piłkarską Serie A w Polsce? [transmisja, stream, live]

Gdzie oglądać mecze włoskiej Serie A w Polsce? W tym newsie znajdziecie komplet informacji wraz z komentatorami i ekspertami podczas meczów.

gdzie oglądać serie a

Gdzie oglądać Serie A w Polsce w 2022 roku?

Gdzie oglądać piłkarskie rozgrywki Serie A w Polsce? Od połowy 2015 roku mecze włoskiej Serie A transmituje Eleven Sports. Podmiot kupił te prawa jako jedne z pierwszych po pojawieniu się na polskim rynku. Obecna umowa została przedłużona w 2021 roku i obowiązuje do końca sezonu 2023/24. Oprócz meczów w ofercie znajdują się także magazyny dotyczące Serie A.

Eleven Sports jest wyłącznym nadawcą najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Oznacza to, że mecze Serie A możecie obejrzeć wyłącznie na kanałach z „11” w logo. Wydaje się, że cieszą się ona przyzwoitą popularnością, zwłaszcza że w trakcie ostatnich lat we włoskiej lidze pojawiło się wielu polskich piłkarzy.

Kto komentuje mecze Serie A w Eleven Sports?

Ekipa Eleven Sports zajmująca się włoską piłką jest niezwykle szeroka. Trudno się temu dziwić, bowiem jest to jeden z najważniejszych ich produktów. Jego wartość wzrosła po licznych transferach polskich piłkarzy do Serie A, których kolonia jest już naprawdę liczna.

Wśród komentatorów meczów włoskich drużyn w stacji z „11” w logo znajdują się m.in. Sebastian Chabiniak, Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Julian Kowalski, Tomasz Zieliński. Najważniejsze mecze często komentuje Mateusz Święcicki, a za „majkiem” od czasu do czasu znajduje się nawet szef całej stacji, Patryk Mirosławski.

Wśród ekspertów spotkać można Filipa Kapicę, Piotra Czachowskiego, Mikołaja Kruka, Mateusza Janiaka, Marcina Nowomiejskiego czy Antoniego Partuma.

Gdzie oglądać Eleven Sports – w telewizji i online

Eleven Sports posiada w swojej ofercie cztery kanały – Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 oraz Eleven Sports 4. Oferta Eleven jest dostępna u większości operatorów kablowych oraz satelitarnych. Mają ją w swojej ofercie m.in. Cyfrowy Polsat, Platforma Canal+, UPC, Netia, Inea, Vectra, Netia czy wiele mniejszych podmiotów. U części z nich są one składnikiem standardowego abonamentu w wybranych pakietach (jak np. w Inei), a w innych trzeba za nie dodatkowo zapłacić. Zazwyczaj koszt miesięcznego dostępu oscyluje w okolicach 15 złotych.

Co ważne, niektóre z tych podmiotów nie mają w swojej ofercie Eleven Sports 4, a jedynie trzy „podstawowe” kanały. Nie jest to jednak większy powód do zmartwień, bowiem czwarty kanał Eleven Sports jest dotąd najmniej ważny w ofercie nadawcy. Zamieszczane są tam głównie powtórki oraz magazyny.

Kanały Eleven Sports dostępne są także w Internecie. Głównym miejscem jest strona samego nadawcy, a więc elevensports.pl. 30-dniowy dostęp do wszystkich kanałów kosztuje tam 15,90 zł. Można także zdecydować się na inne wariant: półroczny dostęp w cenie 89,90 zł albo roczny za 159 zł. Jak łatwo zauważyć, im dłuższy okres, tym niższy miesięczny koszt dostępu do kanałów. Co ważne, dostęp obejmuje także możliwość oglądania transmisji na telefonie za pomocą aplikacji Eleven Sports. Poza tym, transmisje dostępne są także w innych serwisach – najpopularniejsze z nich to player.pl, pilot.wp.pl oraz ipla.tv. Ceny za dostęp do kanałów są podobne w przypadku miesięcznych płatności. Im dłuższy okres, tym ceny bardziej się różnią.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.