Connect with us

Piłka nożna

Gdzie oglądać Premier League w Polsce w 2022 roku? [transmisja, stream, live, online]

Gdzie oglądać mecze brytyjskiej Premier League w Polsce? W tym newsie znajdziecie komplet informacji wraz z komentatorami i ekspertami podczas meczów.

gdzie oglądać premier league w polsce

Gdzie oglądać Premier League w Polsce w 2022 roku?

Gdzie oglądać mecze brytyjskiej Premier League w Polsce w tym roku? Od wielu lat prawa telewizyjne do transmisji najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej w Anglii ma Platforma Canal+, która zamieszcza transmisje w swoich kodowanych kanałach. Na chwilę obecną umowa obowiązuje do końca sezonu 2021/22.

Co ważne, wiadomo już, kto będzie transmitował rozgrywki angielskiej ligi w kolejnych latach. Od sezonu 2022/23 Premier League trafi do Viaplay, a więc po raz pierwszy nie będzie dostępne w tradycyjnej telewizji.

Kto komentuje mecze Premier League?

Canal+ Sport przez lata zbudował sobie jedną z najlepszych redakcji sportowych w Polsce. Komentatorzy i eksperci tej stacji zazwyczaj są doceniani przez środowisko, zwłaszcza w kontekście lig zagranicznych.

Wśród komentatorów Premier League w Polsce znajduje się wiele znanych nazwisk. To m.in. Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki czy Andrzej Twarowski. Ich uzupełnieniem jest kilku młodych, utalentowanych dziennikarzy takich jak Adrian Olek czy Piotr Glamowski. Wśród ekspertów znajdziemy m.in. Rafała Nahornego, Michała Gutkę czy Kamila Kosowskiego.

Zobacz również:  Gdzie oglądać piłkarską Bundesligę w Polsce w 2022 roku? [stream, live, online, transmisja]

Wolves – Everton stream online. Gdzie oglądać Canal + Sport – stacjonarnie i w Internecie

Platforma Canal+ posiada w swojej ofercie kilka kanałów na których transmituje mecze piłkarskie. To: Canal+ Premium, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Now, Canal+ Family oraz nSport+. Poza tym niektóre spotkania są transmitowane wyłącznie w Canal+ Online.

Zacznijmy jednak od początku. Podstawowym sposobem oglądania kanałów Platformy Canal+ jest telewizja satelitarna. Przecież Platforma Canal+ to największy obok Cyfrowego Polsatu dostawca takiej usługi w Polsce. Warto zaznaczyć, że kanały sportowe są produktem premium i są dostępne w dodatkowym pakiecie do podstawowego abonamentu. Szczegóły oferty znajdziecie na canalplus.com, ale standardowa cena takiego pakietu to 50 złotych miesięcznie. Warto jednak zwrócić uwagę, że poza kanałami sportowymi Canal+ znajdują się w nim także trzy kanały Eleven Sports. A te zapewniają także wiele sportowych emocji na żywo, wśród których warto zwrócić uwagę na transmisje włoskiej Serie A czy Formuły 1.

Drugim najbardziej znanym sposobem oglądania kanałów Canal+ są pakiety u operatorów kablowych. Pakiety z kanałami sportowymi francuskiej platformy są dostępne w zasadzie we wszystkich najpopularniejszych kablówkach. W cenie ok. 50 złotych miesięcznie bez problemu zamówicie taką usługę w UPC, Netii, Vectrze, Inei czy Toyi.

Coraz wygodniejszym sposobem oglądania kanałów sportowych Canal+ jest platforma Canal+ Online. Dzięki niej możecie oglądać telewizję gdziekolwiek jesteście, bowiem Canal+ zapewnia aplikacje na Smart TV czy telefony, a także możliwość normalnego oglądania w przeglądarce. Największą zaletą jest możliwość oglądania meczów, które nie są transmitowane w telewizji. Niektóre spotkania trafiają bowiem tylko do Internetu. Cena? Zaskoczenia nie ma, około 50 złotych miesięcznie, choć często można znaleźć ciekawe promocje, np. z Netfliksem w pakiecie.

5/5 - (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.